Otvoriť menu
Home  >  O firme  >  Certifikácia a ocenenia

Certifikácia, ocenenia

Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem

Európsky certifikát dôveryhodnosti firiem

Spoločnosť THERMO INDUSTRY, a.s. bola ocenená ako firma, na ktorú sa nenašli na internete žiadne negatívne ohlasy.

Prieskum vykonala a ocenenie udelila firma Centrum prieskumu firiem s.r.o.

Spoločnosť THERMO INDUSTRY, a.s. bola ocenená za zodpovedný a seriózny prístup k svojim zákazníkom a obchodným partnerom.

Energy Efficiency Awards

Energy Efficiency Awards

AERO-THERM® bol ocenený vo Veľkej Británii 3. miestom Regionálny projekt malého rozsahu v kategórii East Midlands Energy Efficiency Awards. Viac na stránkach nášho britského distribútora.

Viac informácií na stránkach nášho britského distribútora.

Firma roku 2016

Firma roku 2016

Spoločnosť THERMO INDUSTRY,a.s. získala 2. miesto v prestížnej celoštátnej súťaži Vodafone Firma roku 2016 Pardubického kraja.

RISE AWARDS

RISE AWARDS 2016

AERO-THERM® bol vo Veľkej Británii ocenený v súťaži RISE Awards 2016. Získal Ocenenie za výskum, inovácie, udržateľnosť a podnikateľský odbor.

AERO-THERM® sa ukázal ako najviac inovatívnym produktom v stavebnom prostredí. Inštitút udržateľnosti v Leedse pri Leedskej univerzite Beckett poriada každoročne túto súťaž, aby odmenil inovatívne technológie, ktoré momentálne prichádzajú na trh. V širokom spektre produktov a projektov sa táto súťaž zameriava na odmenenie lídrov v priemyselnom odbore energetickej účinnosti, nových technológií, produktov a procesov, výskum, dizajn, prínos v zmene správania atď.

AERO-THERM® dostal známku ako - Vysoko odporúčaný produkt.

Informácie z webu nášho distribútora vo Veľkej Británii: aerotherm-co.com

Osvědčenie EKO-KOM

Osvedčenie EKO-KOM

Spoločnosť THERMO INDUSTRY, a.s. uzavrela zmluvu o združenom plnení so spoločnosťou EKO-KOM, a.s. a s účinnosťou od 30.06.2011 plní svoje povinnosti zabezpečiť spätný odber a využitie odpadu z obalov spôsobom podľa § 13 odst. 1 písm. c) zákona o obaloch a zapojila sa do Systému združeného plnenia EKO-KOM pod klientským číslom F00100378.

detail osvedčenia

hore