Otvoriť menu
Home  >  AERO-THERM® stierky  >  Penetrácia
AERO-THERM penetrácia

Penetrácia

Nevyhnutný doplnok správnej aplikácie stierky AERO-THERM®

penetrácia pod izoláciu

Použitie penetrácie

AT-PENETRÁCIA je určená na prípravu savých podkladov, ako sú omietky, betón, sadrokartónové a sadrovláknité dosky atď. Pred aplikáciou termoaktívnych stierok radu AERO-THERM®. AT-PENETRÁCIA vytvára kvalitný adhézny mostík na savých materiáloch a znižuje ich savosť. Je pripravená na použitie a nie je nutné ju riediť. Povrch ošetrovaného materiálu musí byť dostatočne súdržný, zbavený mastnoty, prachu a ďalších nečistôt.

 

Technická špecifikácia

AT-PENETRÁCIA je vodný roztok bez nutnosti ďalšieho riedenia pred použitím. Po aplikácii tvorí adhézny mostík, výrazne spevní a zníži savosť podkladového materiálu. AT-PENETRÁCIA je suchá po 1-6 hodinách po aplikácii, v závislosti od nasiakavosti podkladu a teplote, v ktorej je nanášaná. AT-PENETRÁCIA nie je klasifikovaná ani označovaná ako zdraviu nebezpečná a pri jej aplikácie je nutné dodržiavať základné bezpečnostné pravidlá.

Hlavné výhody

  • Zaistí ideálnu priľnavosť následne aplikovaných stierok AERO-THERM®
  • Špeciálne určená pre následnú aplikáciu stierok AERO-THERM®
  • Výrazne znižuje savosť podkladového materiálu
  • Bezpečné použitie - nie je horľavá ani toxická

 

AT-PENETRÁCIA sa nanáša štetcom alebo valčekom. Možno ju na pripravovaný podkladový povrch aj striekať. Penetrácia je dodávaná v optimálnej hustote a nie je nutné ju pred použitím riediť. Optimálna teplota pre aplikáciu penetrácie je v rozmedzí + 5 °C do + 40 °C.

Balenie

AT-PENETRÁCIA je dodávaná v balení 1L, 3L a 15L.

Spotreba penetrácie

Podľa nasiakavosti a kvality podkladovej steny je spotreba AT-penetrácie 1 liter na 7 -10 m2 ošetrovanej plochy.

Certifikácia

Výrobok AT-PENETRÁCIA je používaný pri certifikácii stierok radu AERO-THERM® Technickým a skúšobným ústavom stavebným Praha, s.p.

hore