Otvoriť menu
Home  >  Penetrácia a protiplesňové prípravky

S čím mi ešte môžete pomôcť?

V našej ponuke nájdete aj prípravky, ktoré spoľahlivo zlikvidujú už vzniknutú pleseň, ale zároveň svojím zložením zabezpečia aj preventívne ošetrenie postihnutých miest a tak vznik plesní v budúcnosti výrazne eliminujú. Prvým z nich je protiplesňový prípravok ASANEX®, ktorý kúpite v dvoch baleniach: 0,5l s rozprašovačom a 5l balení v kanistri.

Ďalším, veľmi účinným prípravkom, je protiplesňový prípravok ANSILVER PROFI. ANSILVER PROFI je moderný ekologický, protiplesňový a antibakteriálny prípravok s obsahom striebra. Je určený k preventívnemu, alebo sanačnému ošetrenie interiéru a exteriéru stavieb, hlavne k náterom omietok, do stierkovacích a škárovacích hmôt. Pri dodržaní správneho dávkovania a technologického postupu aplikácie je pre sanáciu zaručená minimálna doba účinnosti prípravku 12 mesiacov odo dňa aplikácie. V skutočnosti je účinnosť niekoľkonásobne dlhšia v závislosti na prostredí a to medzi 18 mesiacmi až 5 rokmi. Aktívna zlúčenina sa v suchu nespotrebováva - striebro je aktivované iba pri zvýšenej vlhkosti, kedy vznikajú podmienky pre rast plesní.

A to je už Vaša kompletná ponuka?

Zďaleka nie. Ak sa rozhodnete pre aplikáciu vnútornej, podlahovej, alebo vonkajšie stierky, budete potrebovať na ošetrenie podkladu kvalitnú penetráciu. Naša AT-PENETRÁCIA je špeciálne určená ako podklad pre ponúkané stierky AERO-THERM® a vytvára špičkový adhézny mostík medzi podkladom a nanášanou stierkou.

 

Pomôcky pre aplikáciu stierky si musím kúpiť v stavebninách?

Tiež tu na Vás myslíme a vybrali sme osvedčené náradie pre manuálnu aplikáciu stierky. Od valčekov na aplikáciu penetrácie, cez špirálové miešadlá na prípravu vhodnej konzistencie stierky, nerezové zubové hladítka a rôzne tvary a druhy murárskeho náradia. Snažíme sa Vám, našim zákazníkom, ponúknuť kompletný sortiment pomôcok a materiálov pre aplikáciu stierok.

 

Pripravujete do ponuky nejaké novinky?

Keď hovoríme o novinkách, nemali by sme zabudnúť na naše vykurovacie infra fólie. Spoločne s podlahovou stierkou ponúkajú dokonalé riešenie pre podlahové vykurovanie. Samoregulačná fólia v hrúbke do 0,5mm je vhodná ako samostatné vykurovanie alebo aj ako doplnkové kúrenie, fungujúce spoľahlivo aj s iným typom vykurovania. Samoregulačná infra fólia ponúka moderné, komfortné vykurovanie na vysokej úrovni.

Samozrejme sa stále venujeme vývoju a testovanie nových produktov. Nechceme ale zatiaľ predbiehať. V okamihu, keď bude všetko pripravené, určite nájdete informácie o nových produktoch na našom webe alebo e-shope.

hore